Nieuw
Amici hervulbare zonnebrandkwast | Popsicle pink
Winnaar van de Baby Innovation Award 2024.
De Amici Sun Brush is een hervulbare kwast voor het aanbrengen van zonnebrandcrème bij kinderen, baby's en volwassen. Met deze kwast breng je de zonnebrand eenvoudig en snel aan - zonder plakkerige handen! En dat scheelt een hoop gedoe.
Vul de tube in de kwast eenvoudig met jouw favoriete zonnebrandcrème. Door te drukken op de knop aan de onderkant van de kwast vloeit de crème uit de borstel waardoor hij gemakkelijk, snel en schoon aan te brengen is. Door de unieke vorm is de kwast handig te gebruiken op het gezicht, oren en hals.
Door het ontwerp is de kwast ook geschikt voor zanderige en natte omstandighede zoals bijvoorbeeld het strand of de skipiste. De opzetborstel eenvoudig uit de kwast te nemen en daardoor ook gemakkelijk te reinigen. Om te zorgen dat jouw kwast nog langer mee gaat zijn er ook losse opzetborstels verkrijgbaar.
Door het kleine formaat en de inhoud van 30 mililiter is de zonnebrand kwast ook nog eens ideaal mee te nemen als reisverpakking.
De opzetborstel is gemaakt van hoogwaardige synthetische vezels en dit maakt het:
- zacht genoeg voor de gevoelige huid
- hypoallergeen
- geschikt voor mensen met latex allergie
- veilig voor mensen met eczeem
- ideaal voor mensen met acne
De kwast wordt geleverd excl. zonnebrandcrème zodat jij hem zelf kunt vullen met jouw favoriete merk zonbescherming.
Misschien vind je dit ook leuk
Nieuw
Amici opzetborstel | set van 2Met de wisselbare opzetborstels geeft je jouw Amici zonnebrandkwast een langere levensduur. Ons advies vanuit hygiënisch oogpunt is om je borstel iedere 1-3 maanden te vervangen. Iedere set bestaat uit 2 opzetborstels.
De…€ 5,95